Čeština English Deutsch русский

Občanské právo

  • Našim klientům poskytujeme komplexní právní poradenství a zastupování napříč rozsáhlým spektrem občanského práva.

   Dennodenně se zaobíráme tvorbou smluv nejrůznějšího druhu, stejně tak jako řešením problémů, které ze smluvních vztahů plynou. Věnujeme se komplikovaným i jednoduchým převodům majetku nemovitého (domy, byty, pozemky, včetně nemovitostí zatížených hypotékou a zástavním právem, posktujeme rovněž službu advokátní úschovy finančních prostředků a listin), zřízením nejrůznějších služebností a břemen, zakládáme SVJ a pečujeme o ně po právní stránce. Mezi naše klienty patří například i bytová družstva.

  • Zakládáme právnické osoby všeho druhu, jak obchodní společnosti a družstva, tak i spolky. Jako jedni z mála se věnujeme i právu pozemkovému a zastupujeme řadu různých zemědělských společností. 

  • Založili jsme pro klienta například i vůbec první svěřenský fond v České republice. Svěřenský fond není právnickou osobou (ač se tak často chová) a představuje relativně nový institut správy cizího majetku v českém právním řádu, ve kterém se objevil s účinností nového občanského zákoníku.

  • Zastupovat Vás rádi budeme v řízeních o reklamacích vad staveb, o vypořádání podílového i bezpodílového spoluvlastnictví, určení vlastnictví, vydržení, určení neplatnosti či neúčinnosti právního úkonu, dědickém řízení, a ve všech dalších občanskoprávních řízeních. 
  • Potřebujete-li pomoc s jakýmkoliv právním problémem, neváhejte se na nás obrátit.

Novinky a události

Padesát korun coby měsíční paušál za provádění exekucí u Vašich zaměstnanců

[28-1-2022]
Novela exekučního řádu přinesla zaměstnavatelům jeden malý nový benefit: možnost si strhnout u každého exekuovaného zaměstnance 50 Kč na své

Zobrazit více ...

Stravenkový paušál

[8-2-2021]
Od začátku roku 2021 mohou zaměstnavatelé využívat novinku, jak za daňově zvýhodněných podmínek zaměstnancům přispívat na stravování. Řeč je o

Zobrazit více ...